Lidojam uz Tenerifi 130€ | 21. – 29. novembris

Lidojam uz Tenerifi 130€ | 21. – 29. novembris

Papildu informāciju un aviobiļetes var iegādāties aviokompāniju lapās, var izmantot tiešās saites no Azair mājaslapas –  http://azair.me/2vKQruo

Turpat arī var meklēt lētākus lidojumus citos datumos. Maršruts caur Londonas Luton lidostu ir pieejams arī citos datumos, tādēļ atliek vien meklēt, izvēlēties piemērotāko kombināciju.

Pievērsiet uzmanību – Easyjet komisijas maksa 19 EUR ir par rezervāciju, jo vairāk cilvēku – jo sanāks lētāk. Šodien ir papildu 20% atlaide Wizzair discount kartes īpašniekiem, aprēķinātā cena ir ar šo karti (to noteikti ir izdevīgi iegādāties).

Kādēļ izvēlēties šādu lidojumu kombināciju?

Turpceļā nāksies agrāk celties un ilgāk pagaidīt Luton lidostā (5 stundas), drosmīgākie var doties uz Londonas centru, izmantojot EasyBus, kuru laicīgi rezervējot var pat 2-3 mārciņām vienā virzienā aizbraukt uz Londonas centru, viena stunda vienā virzienā. Vismaz pabūt centrā un uzreiz var braukt atpakaļ uz lidostu. Tenerifē ierašanās pēc pl. 17, pagūsiet gan iečekoties, gan kārtīgi izgulēties, lai nākamajā dienā ar jauniem spēkiem dotos iepazīt Tenerifi.

Atpakaļceļā lidojums nav no agra rīta, uz lidostu varēs aizbraukt lētāk ar sabiedrisko transportu un pagūt vēl viesnīcā pabrokastot. Optimāls gaidīšanas laiks London Luton lidostā, lai varētu pagūt no viena lidojuma uz otru bez lielas steigas un arī bez ilgas gaidīšanas.

Ceļo ar rokas bagāžu!

Novembrī jau būs atcelta Wizzair prasība ar mazo somu, varēsiet ceļot ar normālu rokas bagāžu – tā būs lētāk un arī pašiem ērtāk. Bērnam pienākas arī bagāžas vienība, izmantojiet šo iespēju. Lidojumā no Tenerifes uz London Ryanair ļauj ienest arī nelielu otru somu, tur varat ievietot uzkodas lidojuma laikā, drēbes, kuras savukārt Wizzair reisā nāksies uzvilkt mugurā vai pacensties ievietot rokas bagāžā.

Viesnīcas, apartamenti

Norādi ceļojuma datumus un meklē uzreiz daudzos rezervēšanas portālos, salīdzini cenas un rezervē izdevīgāko naktsmāju piedāvājumu: hotels.tenerife.lv.

Los Cristianos

Playa de las Americas

Puerto de la Krusa

 

Santakrusa de Tenerife

 

La Orotova

 

Puerto de Santiago