Loro parks

Loro parks

Ja dzīvnieki, zoodārzi un to šovi ir jūsu iecienītākais laika pavadīšanas veids, tad iespējams ir vērts ieplānot vairāku dienu apmešanos Puerto de la Cruz pilsētā un izmantot vairāku dienu biļeti, lai apmeklētu lielisko Loro zoo vairākas reizes.

Informāciju par nokļūšanu uz Loro Parku lasiet atsevišķā sadaļā.

 

Parks sāk darbu jau 8.30 un tas ir labs laiks arī sākt ekskursiju, pirms šoviem pagūsiet apskatīt dzīvniekus. Tie arī dienas saulē vairāk izvairīsies un nolīdīs dziļāk savos iežogojumos, tādēļ neizdosies tik labi redzēt, kā arī no rīta vēl nebūs ieradušies tūristu bari no salas dienvidu daļas. Ziemas sezonā, protams, dienas gaisma no rīta būs mazāk, varbūt vairāk mākoņu, kuri vēlāk var izklīst.

Biļetes

Vecākiem, kuri ceļo ar bērniem līdz 5 gadu vecumam (ieskaitot), būs izdevīgāk iegādāties komplekta (twins) biļetes Loro parks + Siam parks. Loro parkā ieeja ir bezmaksas līdz 6 gadu vecumam, savukārt Siam parkā ir jāmaksā ieeja no 3 gadiem, bet šīs biļetes komplektā ļauj arī Siam parkā tikt bezmaksas. Siam parks un Loro parks pieder vieniem īpašniekiem, tādēļ viens parks otru ļoti reklamē un piedāvā šīs “twins” biļetes.

Loro parks nav tomēr parasts zoo dārzs, daudz resursu tiek veltīts dzīvnieku labturībai, kā arī 10% no biļešu ienākumiem tiek veltīti savvaļas dzīvnieku projektiem visa pasaulē. Viņu fonds arī rūpējas par daudzu sugu pavairošanu, lai tās neizzustu no šīs pasaules, veic dažādus pētījumus. Arī pašā parkā var redzēt “Dzīvnieku vēstniecību”, tur var skatīt, kā darbinieki strādā ar jaunajiem dzīvnieciņiem, to inkubācijas procesu u.c.

Šovi

Delfīnu šovā mazāki bērni var kļūt par šova zvaigzni, ja vien sēdēs auditorijas kreisajā pusē, tuvāk baseinam. Tad šova vadītāji var izvēlēties bērnu, kuru iesaistīt šovā – tas nozīmē arī pavizināšanos ar laivu pa baseinu. Tātad vajag drosmi un azartu, nebaidīties, bet šāda iespēja pastāv – ja nu dikti vēlās, tad pirms šova sākuma laicīgi atrodiet sev vietu, pārrunājiet iepriekš ar bērnu, ka varbūt būs tāda iespēja, bet nelieciet vilties, ja arī nesanāks.